BuzziSpace a Haworth oznamují globální spolupráci

Výstřižek

BuzziSpace a Haworth spojují své síly, aby odpověděli na rostoucí poptávku po inteligentních akustických řešeních v pracovním prostředí a flexibilně využívaných prostorech.

Jako odborník na řešení problémů akustiky na společných pracovištích se společnost BuzziSpace stala úspěšným hráčem na trhu. Bylo zřejmé, že další růst by se urychlil se silným partnerem, který má globální zkušenosti. Tím se stala právě společnost Haworth, globální firma zabývající se problematikou pracovního prostoru s širokým portfoliem produktů a služeb pro produktivní pracovní prostředí.

„Abych BuzziSpace pozvedl na další úroveň, věřím, že partnerství s firmou Haworth, která je také rodinným podnikem, přinese žádoucí spolupráci, kterou hledáme.“ uvedl Steve Symons, zakladatel a generální ředitel společnosti BuzziSpace.

Zatímco BuzziSpace pokračuje jako nezávislá značka, na počátku roku 2019 bude do kolekce Haworth oficiálně přidáno vybrané portfolio produktů BuzziSpace.

„Jako akcionář bude Haworth podporovat a povzbuzovat nezávislý vývoj značky BuzziSpace, stejně jako všech přidružených značek.“ řekl Franco Bianchi, prezident a generální ředitel společnosti Haworth.

Albatros

About Albatros

Navrhujeme interiér tak, aby byl nadčasový, udržitelný, efektivní a krásný.

No Comments

Leave a Comment