Jsme Preferovaným Partnerem Společnosti Haworth Pro Českou Republiku

V PRÁCI, DOMA I NA CESTÁCH. PRACUJEME VŽDY A VŠUDE.

Každá přeměna prostoru by měla být přizpůsobena Vašim obchodním potřebám, pomáhat lidem k dosažení co nejlepších pracovních výsledků a optimalizovat vzhled celé firmy.

Haworth je více než jen výrobce kancelářského nábytku. Od podlahy až ke stropu a ode zdi ke zdi, naše široká nabídka produktů nabízí nekonečné možnosti přeměny Vašeho prostoru s ohledem na rozvoj Vašich potřeb.

V průběhu let se naše společnost rozrostla a vyvinula, investovala do výzkumu, designu a akvizic, které rozšiřují naše portfolio a síť tak, aby vyhovovaly měnící se dynamice trhu.

Přizpůsobujeme naše strategie tak, abychom zajistili, že poskytujeme našim zákazníkům znalost pracovního prostředí, inovaci, design a globální odborné znalosti potřebné k tomu, aby byla jejich firma úspěšná.

Haworth Portfolio

Jsme Vaši partnerem v přeměně prostoru, ať jste kdekoliv.

Navrhujeme a vyrábíme produktová řešení, která Vám pomohou vytvořit inspirativní prostory. Síla našeho portfolia poskytuje základ pro vytvoření organického pracovního prostoru, který dodá Vaši společnosti elán a maximalizuje Vaše investice.

židle

Lounge

Stoly

ÚLOŽNÝ PROSTOR

Akustika a Soukromí

Příslušenství a osvětlení

Technologie