Haworth rozšiřuje svoje portfolio o značku Brunner

Haworth a Brunner spojí své síly, aby získali zákazníky v zemích Evropy a Asie. Společnost Brunner doplní sortiment výrobků společnosti Haworth tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po komplexním vybavení moderního kancelářského prostředí.

Brunner je odborníkem na řešení nábytku v nejrůznějších oblastech moderního kancelářského prostoru. Společnost představuje dokonale navržený, vysoce kvalitní nábytek, který je vyroben v Německu a může se ohlédnout zpět do historie trvající více než 40 let. V posledních letech se společnost Brunner stala úspěšnou značkou pro vybavení nejen kanceláří, ale i veřejných prostor a organizací v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství.

„Náš nábytek je nejen navržen tak, aby překročil a předefinoval hranice, ale i jako značka, se kterou neustále hledáme, jak rozšířit naše trhy. Mezinárodní prodejní a logistické zkušenosti Haworthu nám nabízejí možnost dodávat naše zboží velkým mezinárodním společnostem na mezinárodní úrovni,“ řekl Marc Brunner, výkonný ředitel společnosti od roku 2004.

Brunner bude dále pokračovat ve své úspěšné cestě s vlastní silnou evropskou distribuční sítí svých stávajících partnerů a maloobchodníků. Pečlivě vybrané portfolio produktů společnosti Brunner doplní Haworth Collection na mezinárodní úrovni (EMEA, Asie a Tichomoří) od dubna 2019 a pomůže tak oběma společnostem růst nezávisle na sobě a nabídnout svým zákazníkům po celém světě působivý a rozsáhlý sortiment. Mezi Haworthem a Brunnerem nejsou žádné finanční vazby ani majetkové podíly.

„Brunner i Haworth jsou rodinnými společnostmi, které se vzájemně doplňují dobře navrženými a udržitelnými řešeními pro vybavení pracovišť. Těšíme se na vzájemně prospěšné partnerství, které splní potřeby našich zákazníků,“ říká Henning Figge, viceprezident a generální ředitel mezinárodních operací v Haworth.

Albatros

About Albatros

Navrhujeme interiér tak, aby byl nadčasový, udržitelný, efektivní a krásný.

No Comments

Leave a Comment