3 000 000 prodaných židlí Zody

Albatros
Comforto-89_task_setting_01
Pracovní židle Zody od německého výrobce Haworth slaví. Podařilo se jí totiž překonat hranici 3 miliónů prodaných kusů. Jedná se o jednu z nejlepších pracovních židlí z portfolia společnosti Haworth. Židle disponuje flexibilním rozšířeným opěrákem, třístupňovou synchro mechanikou, 4D područkami, posuvem sedáku a dalšími standardními funkcemi. Samozřejmostí je nabídka široké škály barev na potahové materiály a konferenčních židlí ze stejné produktové řady. Pokud budete mít zájem, můžete se na Zody přijít podívat do našeho showroomu, nebo nás kontaktovat s poptávkou.

Haworth rozšiřuje svoje portfolio o značku Brunner

Albatros

Haworth a Brunner spojí své síly, aby získali zákazníky v zemích Evropy a Asie. Společnost Brunner doplní sortiment výrobků společnosti Haworth tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po komplexním vybavení moderního kancelářského prostředí.

Brunner je odborníkem na řešení nábytku v nejrůznějších oblastech moderního kancelářského prostoru. Společnost představuje dokonale navržený, vysoce kvalitní nábytek, který je vyroben v Německu a může se ohlédnout zpět do historie trvající více než 40 let. V posledních letech se společnost Brunner stala úspěšnou značkou pro vybavení nejen kanceláří, ale i veřejných prostor a organizací v oblasti zdravotnictví a ošetřovatelství.

„Náš nábytek je nejen navržen tak, aby překročil a předefinoval hranice, ale i jako značka, se kterou neustále hledáme, jak rozšířit naše trhy. Mezinárodní prodejní a logistické zkušenosti Haworthu nám nabízejí možnost dodávat naše zboží velkým mezinárodním společnostem na mezinárodní úrovni,“ řekl Marc Brunner, výkonný ředitel společnosti od roku 2004.

Brunner bude dále pokračovat ve své úspěšné cestě s vlastní silnou evropskou distribuční sítí svých stávajících partnerů a maloobchodníků. Pečlivě vybrané portfolio produktů společnosti Brunner doplní Haworth Collection na mezinárodní úrovni (EMEA, Asie a Tichomoří) od dubna 2019 a pomůže tak oběma společnostem růst nezávisle na sobě a nabídnout svým zákazníkům po celém světě působivý a rozsáhlý sortiment. Mezi Haworthem a Brunnerem nejsou žádné finanční vazby ani majetkové podíly.

„Brunner i Haworth jsou rodinnými společnostmi, které se vzájemně doplňují dobře navrženými a udržitelnými řešeními pro vybavení pracovišť. Těšíme se na vzájemně prospěšné partnerství, které splní potřeby našich zákazníků,“ říká Henning Figge, viceprezident a generální ředitel mezinárodních operací v Haworth.

BuzziSpace a Haworth oznamují globální spolupráci

Albatros
Výstřižek

BuzziSpace a Haworth spojují své síly, aby odpověděli na rostoucí poptávku po inteligentních akustických řešeních v pracovním prostředí a flexibilně využívaných prostorech.

Jako odborník na řešení problémů akustiky na společných pracovištích se společnost BuzziSpace stala úspěšným hráčem na trhu. Bylo zřejmé, že další růst by se urychlil se silným partnerem, který má globální zkušenosti. Tím se stala právě společnost Haworth, globální firma zabývající se problematikou pracovního prostoru s širokým portfoliem produktů a služeb pro produktivní pracovní prostředí.

„Abych BuzziSpace pozvedl na další úroveň, věřím, že partnerství s firmou Haworth, která je také rodinným podnikem, přinese žádoucí spolupráci, kterou hledáme.“ uvedl Steve Symons, zakladatel a generální ředitel společnosti BuzziSpace.

Zatímco BuzziSpace pokračuje jako nezávislá značka, na počátku roku 2019 bude do kolekce Haworth oficiálně přidáno vybrané portfolio produktů BuzziSpace.

„Jako akcionář bude Haworth podporovat a povzbuzovat nezávislý vývoj značky BuzziSpace, stejně jako všech přidružených značek.“ řekl Franco Bianchi, prezident a generální ředitel společnosti Haworth.

Chipsy ovládly Designblok

Albatros

Chips Chair, unikátní křeslo tvarem připomínající několik spojených bramborových lupínků, si získalo srdce poroty Designbloku, největšího designového festivalu v Čechách. Ten se konal 25. až 29. října převážně v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích. Každoročně se vyhlašují Ceny Designbloku v deseti různých kategoriích a právě kategorii nábytku vyhrál Chips. Toto křeslo navrhla designérka Lucie Koldová pro značku…

1 2 3 4