NAŠE SLUŽBY

Věříme ve výjimečné výsledky.

Naše společná cesta začíná naším pochopením Vašich potřeb a Vašeho podnikání. 

Naše rozsáhlé zkušenosti nám pomáhají dodat design optimalizovaný využitím nejnovějších architektonických technologií a trendů v oblasti interiéru – ať už jde o akustiku, prostorové plánování nebo optimalizaci Vašeho prostoru.

Vytváříme jedinečný zážitek – od počáteční konzultace až po konečné dodání. Výsledkem je záviděníhodné prostředí, na které jste hrdí a kde se Vaši zaměstnanci, návštěvníci a klienti cítí inspirováni k tomu, aby ze sebe vydali to nejlepší.

DesignJsme jediná společnost zabývající se řešením interiérů, která využívá organické plánování k zajištění co nejefektivnější optimalizace Vašeho prostoru.

Stavba – Veškeré zařizování bude mít v režii náš na míru sestavený projektový tým, takže všechny starosti můžete jednoduše hodit za hlavu. Dlouholeté zkušenosti s projektovým řízením nejsou ani zdaleka naší jedinou předností. Disponujeme nejrůznějšími kontrolními mechanismy, ať už se jedná o základní stavební výrobu, nebo její management.

NastěhováníZajistíme kompletní přestěhování z Vašich stávajících prostor do nových. Nebo Vás jednoduše přivítáme ve Vašem novém prostředí – a sejmeme tak veškerý stres z Vašich beder.

  • DESIGN
    Mějte velké sny. Vytváříme inspirativní design, abychom inspirovali vaše zaměstnance.
  • STĚHOVÁNÍ
    Sedněte si a uvolněte se. Postaráme se, aby vše proběhlo naprosto hladce.
  • FIT-OUT
    Přivádíme koncepční design k životu. Jednoduše si vyberte z široké nabídky nábytku.